Vitézy Dávid, aki a napokban döntött el, hogy megméretteti magát Budapest főpolgármesteri székéért folytatott küzdelemben, ma levélben fordult a többi párt jelöltéhez. E levéllel kapcsolatban Facebook oldalán is bejelentést tett.
Mint azt tudjuk Vitézy hetek óta lebegtette az indulási szándékát és elmondása szerint csak arra várt, hogy a Fidesz kit fog indítani a székért. A BKK volt vezérigazgatója az LMP támogatásával indul júniusban.
- Emelkedtek a hamvasztás költségei – ez a temetések árát is érinti
- Facebook hirdetéskezelés: Miért égeti a pénzét, ha csak a „Kiemelés” gombot használja?
- Szarmata sírokat találtak a régészek Mórahalmon
- Idén ismét ott leszünk mi is! Ti se maradjatok le a Boglári Szüreti Fesztiválról!
- Fellobbanóban az élet

