Több sávot is le kellett zárni Kőbányán a Jászberényi úton, ahol a Téglavető utca közelében egy személyautó ütközött egy kékbusszal.
A helyszínen készült fotó alapján egy BMW frontálisan ütközött a 168E Rákoshegyre tartó járatával, az autó mellett a busz is csúnyán összetört a vezetőfülkénél.
Hatan sérültek meg, közülük ketten súlyosan, amikor egy menetrend szerint közlekedő busszal ütközött egy személyautó hétfő délután a budapesti Jászberényi úton.

Az Országos Mentőszolgálat az MTI megkeresésére azt írta: a helyszínre hét mentőegységet riasztottak. Egy nő és egy férfi súlyosan megsérült, míg egy nő, egy férfi és két fiatal lány könnyebb sérüléseket szenvedett. A helyszíni ellátás után kórházba szállították őket.
Korábban a katasztrófavédelem azt közölte, hogy a baleset a X. kerületi Téglavető utca közelében történt. A fővárosi hivatásos tűzoltók három embert szabadítottak ki a járművekből: a buszból egyet, az autóból pedig kettőt. A beavatkozás során feszítővágót is használtak.
A MTI helyszínen készült fotóján az látható, hogy az autó eleje teljesen összeroncsolódott, és összetört a busz vezetőfülkéje is.
Fotók: Mihádák Zoltán/MTI/MTVA
- Emelkedtek a hamvasztás költségei – ez a temetések árát is érinti
- Facebook hirdetéskezelés: Miért égeti a pénzét, ha csak a „Kiemelés” gombot használja?
- Szarmata sírokat találtak a régészek Mórahalmon
- Idén ismét ott leszünk mi is! Ti se maradjatok le a Boglári Szüreti Fesztiválról!
- Fellobbanóban az élet

